دکتر بامداد

مرکز زیبایی ولیعصر

مرکز زیبایی ولیعصر

فهرست مطالب

مرکز زیبایی در ولیعصر

مرکز زیبایی ولیعصر بهترین کلینیک برای زیبایی و سلامتی است. ما همیشه قبل از اینکه به خود فکر کنیم، از دیدگاه بیمار فکر می‌کنیم. ما معتقدیم که این ما را متفاوت می‌کند. تمرکز ما بر این است که ایمن‌ترین و پیشرفته‌ترین درمان‌ها را متناسب با نیاز شما به شما ارائه دهیم. تیم پزشکی ما متشکل از متخصصان، پرستاران و درمانگران بسیار با تجربه است که هدف همه آنها یک چیز است: دستیابی ایمن به بهترین نتایج ممکن برای شما.

شما اولویت اصلی ما هستید.

در مرکز زیبایی در ولیعصر، ما معتقدیم که قدرت واقعی پشت هر مرکز پزشکی، افراد آن هستند. ما همیشه قبل از اینکه به خود فکر کنیم، از دیدگاه بیمار فکر می‌کنیم. ما معتقدیم که این ما را متفاوت می‌کند.

ایمنی وکارایی در مرکز زیبایی در ولیعصر

تمرکز ما بر این است که ایمن‌ترین و پیشرفته‌ترین درمان‌ها را متناسب با نیاز به شما ارائه دهیم. تیم پزشکی ما متشکل از متخصصان، پرستاران و درمانگران بسیار با تجربه است که هدف همه آنها یک چیز است: دستیابی ایمن به بهترین نتایج ممکن برای شما.

محیطی آرامش بخش

مرکز زیبایی در ولیعصراز دیدگاه بیمار طراحی شده است و محیطی امن و آرامش بخش را ارائه می‌دهد.

آخرین تکنیک‌ها

متخصصان مرکز زیبایی در ولیعصر به ارائه مراقبت‌های در سطح جهانی اختصاص یافته‌اند. به روز نگه داشتن آخرین تکنیک‌ها و همچنین سرمایه گذاری در تجهیزات پزشکی جدید بخشی از تلاش‌های مستمر ما برای بهبود خدمات پزشکی است.

متخصصان ما در مرکز زیبایی در ولیعصر

ما طیف وسیعی از درمان‌ها را پوشش می‌دهیم. ما یک رویکرد علمی برای مراقبت از پوست ارائه می‌دهیم که بدون مداخله جراحی است که به ما امکان می‌دهد به نتایجی دست یابیم که قبلاً ممکن نبود.

برای هر نگرانی شما، یک راه حل پزشکی غیر جراحی درمرکز زیبایی در ولیعصر وجود دارد.

علاوه بر این، گزینه‌های درمانی نیز در دسترس هستند که بدون جراحی هستند، مانند تزریق بدون چین و چروک برای چین‌ها و خطوط صورت، تزریق کلاژن برای تقویت لب و برطرف کردن چین‌ها و چین‌های عمیق.

سایر درمان‌های پزشکی شامل رفع موهای زائد، به‌علاوه جدیدترین بازسازی کلاژن با فرکانس برای بهبود دائمی چین و چروک‌های ریز، سفت کردن پوست افتاده باورنکردنی است.

ما افتخار می‌کنیم که فقط آن دسته از درمان‌هایی را ارائه می‌دهیم که احساس می‌کنیم ایمن هستند، و نتیجه گرا هستند.

به عنوان یک متخصص زیبایی پزشکی، اشتیاق من در درک علم زیبایی و ترمیمی است و در حالی که مرکز زیبایی در ولیعصر اینجاست تا راه‌حل‌هایی را به مشتریان ارائه دهد، وظیفه من این است که مطمئن شوم بهترین‌ها برای شما آورده می‌شود!

بیشتر بخوانید
7 مورد از فواید استفاده روزانه ماسک گوجه فرنگی

چشم‌انداز مأموریت

مرکز زیبایی در ولیعصر یک اپراتور مراقبت‌های بهداشتی متشکل از کارکنان متعهد و حرفه‌ای است. چشم‌انداز ما این است که توسط بیماران، تأمین کنندگان و تنظیم کنندگان خود به عنوان بهترین گزینه در این زمینه باشیم. این امر با حصول اطمینان از جذب و آموزش کارکنان بسیار حرفه‌ای که جاه طلبی آنها فراتر از انتظارات بیماران است به دست می‌آید. مأموریت ما ارائه خدمات بی نظیر به مشتریان خود با ارائه بالاترین کیفیت مراقبت‌های بالینی است.

اهداف مرکز زیبایی در ولیعصر

● درک  فراتر از انتظارات بیمارانمان

● انگیزه دادن و سرمایه گذاری در تیم خود و اذعان به ارزش آنها

● تشویق همه اعضای تیم برای مشارکت در دستیابی به اهداف و مقاصد ما

اهداف مرکز زیبایی در ولیعصر

● حمایت از یکدیگر در دستیابی به انتظارات بیماران

● حفظ بالاترین استانداردهای حرفه ای و اخلاقی

● پاسخگویی سریع به نیازهای تیم و بیمارانمان

● تشویق نوآوری، جاه طلبی، سرمایه گذاری و بهبود مستمر

به روش‌های آهسته، نامرتب و دردناک حذف موهای زائد پایان دهید.

 

بررسی اجمالی

مرکز جراحی و زیبایی غیر تهاجمی مرکز زیبایی در ولیعصر، هدف همیشه دستیابی به نتایج درمانی زیبا است. برای اطمینان از حداکثر ایمنی بیمار، روش‌ها در محیطی امن و با فناوری پیشرفته یک مرکز زیبایی بزرگ و خصوصی انجام می‌شوند. امکانات مرکز زیبایی در ولیعصراز نظر فنی کاملاً مجهز هستند و دارای اعتبارسنجی دقیق هستند که ما را قادر می‌سازد تا ایمن‌ترین خدمات و مراقبت‌های پرستاری را ارائه دهیم. تیم مجرب ما از جراحان زیبایی در جراحی پلاستیک صورت (لیفت صورت، لیفت ابرو، رینوپلاستی و غیره) تخصص دارند. روش‌های زیبایی مانند مراقبت از پوست، بوتاکس، پرکننده‌های بافت نرم، لیزر موهای زائد،   PRP  نیز در دسترس هستند. با ما، ایمنی و زیبایی و رضایت شما همیشه حرف اول را می‌زند.

جراحی زیبایی چیست؟

جراحی زیبایی یک تکنیک پزشکی است که بر اصلاح یک ناهنجاری فیزیکی و بهبود ویژگی‌های فیزیکی طبیعی تمرکز دارد.

تفاوت بین جراحی زیبایی و ترمیمی

جراحی زیبایی برای تغییر شکل ساختارهای طبیعی بدن به منظور بهبود ظاهر و عزت نفس انجام می‌شود. جراحی ترمیمی بر روی ساختارهای غیرطبیعی بدن که ناشی از نقص‌های مادرزادی، ناهنجاری‌های رشدی، تروما، عفونت، تومورها یا بیماری است انجام می‌شود. به طور کلی، جراحی ترمیمی برای بهبود عملکرد انجام می‌شود، اما ممکن است برای تقریبی ظاهر طبیعی نیز تکم

تزریق فیلر در مرکز زیبایی ولیعصر (Restylane)

پرکننده‌های پوستی با افزایش حجم و پر شدن پوست (نازک شدن لب‌ها، نواحی کم عمق، چین و چروک و جای زخم) به حذف خطوط صورت کمک می‌کنند.

بوتاکس در مرکز زیبایی ولیعصر

این روش شامل تزریق یک تعدیل کننده عصبی به شکل تزریق‌های کوچک در نواحی مشکل ساز صورت است.

بیشتر بخوانید
۱۰ راه آسان برای خلاص شدن از شر جوش های ریش

تقویت لب در مرکز زیبایی ولیعصر

لب تقویت لب شامل بی حس کردن لب‌ها و تزریق محصولی است که برای ایجاد نفخ مطلوب‌تری طراحی شده است.

ریتیدکتومی / لیفت صورت در مرکز زیبایی ولیعصر

لیفت صورت بهترین راه برای از بین بردن یا کاهش ظاهر چین و چروک و افتادگی صورت ناشی از افزایش سن است.

بهبودی پس از جراحی زیبایی

هر بیمار به روش‌های مختلف درد را پس از جراحی تسکین می‌دهد. جراح شما داروهای مسکن مناسب را برای به حداقل رساندن هرگونه ناراحتی تجویز می‌کند. به طور کلی، اکثر عمل‌های زیبایی صورت، کمترین ناراحتی را بعد از عمل دارند. ما یک برند پیشرو در مراقبت‌های بهداشتی خصوصی در تهران هستیم. پرسنل ما از متعهدترین، ماهرترین و باتجربه‌ترین ارائه دهندگان مراقبت‌های بهداشتی و کارشناسان پزشکی در کشور هستند. آنها در استفاده از بسیاری از پیشرفته‌ترین تجهیزات پزشکی و فناوری در صنعت ماهر هستند. ما همچنین در تمام فرآیندهای خود از سختگیرانه‌ترین استانداردهای بین‌المللی پیروی می‌کنیم تا محیطی امن و سالم برای همه تضمین کنیم.

در مرکز زیبایی در ولیعصر، ما معتقدیم که اعتماد به نفس می تواند تاثیر قابل توجهی بر زندگی، کسب و کار و حرفه افرادی داشته باشد که در طول تاریخ خود به عنوان شرکتی که بر اساس مراقبت از بیمار، آموزش و حمایت از مشتریان خود ساخته شده است، و تعهد ما به قرار دادن بیمارانی که ابتدا به آنها خدمات می دهیم.

لیزر درمانی و تزریقات زیبایی در مرکز زیبایی در ولیعصر

کلینیک لیزر زیبایی دکتر بامداد طیف کاملی از درمان های زیبایی از لیزر موهای زائد تا تزریقی غیرتهاجمی را ارائه می دهد. هیچ کس بهتری وجود ندارد که به شما در تحقق اهداف زیبایی شناختی شما کمک کند. کلینیک لیزر زیبایی دکتر بامداد چه در صورت مواجهه با علائم پیری، چه از بین بردن لک ها و چه کانتور کردن صورت برای ارائه ویژگی و طرح صورت مورد نظر شما، کلینیک لیزر زیبایی در ولیعصر می تواند به شما کمک کند تا بهترین ظاهر را داشته باشید.

همه چیز می تواند مودار شود، اما نه با ما!

اول ایمنی! در بانو بیوتی، تمام دستگاه های ما مورد تایید FDA هستند! ایمنی شما اولویت اول ما است در حالی که کیفیت خدمات ما در سطح بسیار بالایی حفظ می شود.

پزشکان با تجربه و کارکنان کاملاً آموزش دیده ما، مطمئن شوید که بهترین درمان های پوستی را تجربه می کنید! رتبه بندی رسانه های اجتماعی ما دلیلی بر ادعای ما است!

کلینیک لیزر زیبایی بانو از آخرین تکنولوژی در صنعت زیبایی استفاده می کند در حالی که خدمات آن قیمت بسیار مناسبی دارد!

بیشتر بخوانید
جوانسازی پوست

سفت کردن و جوان کردن پوست با لیزر در مرکز زیبایی ولیعصر

با افزایش سن، تولید کلاژن و الاستین (دو پروتئین مهم که به پوست استحکام و کشسانی می دهند) شروع به کند شدن و کاهش می کند. در نتیجه، پوست ما از بین می رود، خاصیت ارتجاعی کمتری پیدا می کند و چین و چروک ایجاد می شود. سفت کردن و جوانسازی پوست با لیزر یک روش غیر تهاجمی و غیر جراحی است که با نفوذ گرما به عمق درم (لایه داخلی پوست) باعث تحریک تولید کلاژن و الاستین می شود و به تدریج بافت و رنگ پوست را بهبود می بخشد.

سفت کردن پوست با لیزر یکی از موثرترین روش ها برای سفت کردن پوست های افتاده و افتاده است. زمان افت ندارد و می توان آن را در هر نواحی مانند صورت، گردن، دکلته، بازوها، شکم و ران ها استفاده کرد.

فیلرهای پوستی

هیالورونیک اسید یک ماده طبیعی است که توسط بدن ما تولید می‌شود، به ویژه در بافت‌های همبند که پوست ما را حجیم، و هیدراته نگه می‌دارد. تولید طبیعی اسید هیالورونیک به دلیل افزایش سن کاهش می یابد و باعث می شود پوست ما خاصیت ارتجاعی و هیدراتاسیون خود را از دست بدهد.

هیالورونیک اسید توانایی حفظ رطوبت 1000 برابر وزن خود را دارد و به همین دلیل است که بیشتر فیلرها مانند Restylane و Juvéderm از اسید هیالورونیک برای حفظ رطوبت پوست استفاده می کنند و در عین حال ظاهری حجیم تر، لطیف تر و طبیعی تر ایجاد می کنند. مطالعات نشان می دهد که اسید هیالورونیک به تولید کلاژن کمک می کند، خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می بخشد و دارای خواص ضد التهابی و ضد باکتریایی است که به بهبود زخم کمک می کند.

پرکننده های پوستی با کاهش چین و چروک و خطوط ریز به پوست حجم بیشتری می بخشند و پوستی جوان تر، حجیم تر و حتی بافت را بدون انجام هیچ گونه درمان های آرایشی تهاجمی به شما می دهند.

درباره موسس

دکتر فاطمه بامداد، موسس مرکز زیبایی در ولیعصر، متخصص پوست و مو با بیش از بیست سال سابقه فعالیت در خاورمیانه است. ایشان در خاورمیانه، اروپا و همچنین انگلیس تحصیل کرده است و به مدت چندین سال است که کلینیک خود را در تهران راه اندازی کرده است. او علاقه زیادی به شغل خود دارد و با گذراندن دوره های آموزشی و گواهینامه های متعدد به طور مداوم دانش خود را در این زمینه توسعه می دهد. ایشان در اوقات فراغت خود عاشق سفر به دور دنیا، گذراندن وقت با خانواده و ورزش است.

مطالب مشابه

6 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *