دکتر بامداد

هایفوتراپی

هایفوتراپی

فهرست مطالب

هایفوتراپی برای صورت چیست؟

در این مقاله ما به توضیح هایفوتراپی می پردازیم ، هایفو مخفف سونوگرافی متمرکز با شدت بالا است ، یک فناوری آرایشی پیشرفته که به طور قابل توجهی چندین ناحیه از صورت را سفت و لیفت می کند. همچنین علائم پیری را کاهش می دهد یا به طور کامل از بین می برد و رنگ پوست را در یک جلسه روشن می کند.

آیا هایفوتراپی واقعاً نتیجه بخش است؟

چندین آزمایش و تحقیق کوچک و بزرگ نشان داده اند که هایفوتراپی برای لیفت صورت و رفع چین و چروک ایمن ، موثر و نتیجه بخش است.

به چند جلسه جوانسازی و لیفت پوست با هایفو نیاز دارید؟

اکثر مراجعین مرکز زیبایی بامداد با کادری مجرب و حرفه ایی فقط به یک جلسه نیاز دارند. اگرچه تعداد جلسات ممکن است به شلی پوست، پاسخ بیولوژیکی به انرژی اولتراسوند و فرآیند کلاژن سازی بستگی داشته باشد، اما درصد کمی از مراجعه کنندگان ممکن است به جلسات اضافی نیاز داشته باشند.

جلسات نگهداری از هایفوتراپی

برای به دست آوردن نتایج طولانی مدت، دو جلسه به فاصله زمانی شش ماهه را توصیه می کنیم و بعد از آن فقط یک جلسه در سال نیاز است اما امکان دارد برای بعضی از نواحی صورت که حساس تر هستند و به اهمیت بیشتری نیاز دارند هر سه ماه یکبار جوانسازی و لیفت پوست با هایفو را تکرار کنیم.

هزینه هایفوتراپی چقدر است؟

مرکز تخصصی بامداد با داشتن کادری مجرب و دلسوز، زیر نظر تیمی از متخصصان زیبایی خدمات زیبایی را ارائه می دهد و کارشناسان و مشاوران مرکز تخصصی بامداد جهت مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در دسترس هستند. برای اطلاع از قیمت هایفوتراپی می توانید با مطب زیبایی بامداد تماس بگیرید.

آیا هایفوتراپی می تواند به پوست شما آسیب برساند؟

خیر . تمام جراحی های زیبایی اگر مطالعه شده و زیر نظر تیمی متخصص انجام شود صد در صد نتیجه رضایت بخش خواهد بود و استفاده از پرسنل متخصص رمز موفقیت و محبوبیت مرکز زیبایی ولیعصر است. مطالعه ای در سال 2012 (آلستر و تانزی) که توسط انجمن جراحی پوست آمریکا منتشر شد نشان داد که استفاده از هایفوتراپی برای بهبود بافت و خطوط پوست صورت و روی زانوها ، قسمت داخلی ران‌ها و بازوها و تمام بخش های بدن موثر و بی‌خطر است.

آیا نتیجه هایفوتراپی دائمی است ؟

جوانسازی و لیفت پوست با هایفو یک درمان دائمی برای کاهش و از بین رفتن چربی است. با استفاده از گرما، سلول های چربی را در یک ناحیه خاص مانند معده یا ران ها از بین می برد. نه تنها چربی را از بین می برد، بلکه رشد کلاژن را نیز افزایش می دهد که باعث سفت تر و جوان تر شدن پوست می شود. جوانسازی و لیفت پوست با هایفو یک فرایند درمانی غیر تهاجمی هست.

آیا هایفوتراپی باعث کاهش حجم چربی می شود؟

هایفوتراپی هنگامی که به صورت غیر تهاجمی برای کاهش چربی زیر پوست و بهبود کانتور بدن استفاده می شود، نتایج بسیار موفقیت آمیزی به همراه دارد.

آیا هایفوتراپی برای درمان چانه دو تکه ایی تاثیر گذار است؟

دلایل کمی وجود دارد که چرا افراد ممکن است به دلیل افزایش وزن ناخواسته، پیری یا ژنتیک دچار چانه دو تکه شوند، اما خبر خوب این است که یک گزینه درمانی بسیار موثر و غیر جراحی برای درمان چانه دو تیکه استفاده از جوانسازی و لیفت پوست با هایفو در مرکز زیبایی بامداد است.

آیا هایفوتراپی می تواند چربی صورت را آب کند؟

جوانسازی و لیفت پوست با هایفو را می توان در مدت 60 دقیقه در مرکز بامداد انجام داد و ممکن است برای درمان مشکل جمع شدن چربی در ران ها، شکم، بازوها و ناحیه چانه استفاده شود.

مدت زمان جلسه هایفوتراپی چقدر است؟

پزشکان معمولا جوانسازی صورت با هایفوتراپی را با لایه برداری ناحیه انتخابی صورت و استفاده از ژل شروع می کنند. سپس از یک دستگاه دستی استفاده می کنند که امواج اولتراسوند را در فواصل کوتاه منتشر می کند. هر جلسه معمولاً 30 تا 90 دقیقه طول  می کشد. برخی از افراد ناراحتی خفیفی در طول درمان تجربه می کنند و پس از پایان روند درمان کمی درد دارند.

بعد از هایفوتراپی چه کارهایی را نمی توان انجام داد؟

چک لیست مراقبت های پس از HIFU

  • اجتناب از قرار گرفتن در برابر نور خورشید: پس از درمان هایفوتراپی پوست، سعی کنید تا چند هفته از قرار گرفتن در معرض نور خورشید جلوگیری کنید.
  • از الکل فاصله بگیرید و به هیچ وجه از نوشیدنی های الکلی استفاده نکنید.
  • پوست خود را خراش ندهید.
  • بیشتر از قبل آب بنوشید.
  • دوش یا حمام آب گرم نگیرید.

آیا می توانم بعد از هایفوتراپی بوتاکس کنم؟

آیا انجام بوتاکس و فیلر بعد از جلسات جوانسازی و لیفت پوست اشکالی ندارد؟ لطفاً تا 7 روز پس از درمان جوانسازی پوست با هایفو از تزریق یا فیلر اجتناب کنید. توصیه ما این است که مراجعین بعد از انجام هایفوتراپی 4 هفته بعد برای تزریق یا فیلر مراجعه کنند تا به بدن خود زمان بدهند که نتیجه موثری داشته باشند.

آیا هایفوتراپی دردناک است؟

احساس گرما …. جای تعجب نیست زیرا جوانسازی و لیفت پوست با هایفو از انرژی اولتراسوند برای هدف قرار دادن لایه های پوست استفاده می کند و باعث می شود که آنها به سرعت گرم شوند. اما گرما دردناک نیست فقط کمی خارش که کاملا طبیعی است گزارش شده است.

آیا می توانم بعد از جلسات هایفوتراپی آرایش کنم؟

در روز درمان ، هیچ گونه آرایش یا مرطوب کننده ای روی ناحیه درمان نزنید. با این حال، شما باید یک ژل اولتراسوند را در ناحیه مورد نظر بمالید، بنابراین قبل از شروع درمان مطمئن شوید که این نکات کاملا رعایت شده باشند.

ما در این مقاله برای شما از هایفوتراپی و سوالات متداول مراجعه کنندگان گفتیم برای مشاوره با متخصصان زیبایی بامداد با این شماره ها تماس بگیرید. یا برای ما پیام بگذارید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.