دکتر بامداد

لیفت ابرو با نخ

لیفت ابرو با نخ

فهرست مطالب

لیفت ابرو با نخ چیست؟

چشمان ما دریچه ما به دنیایی است که از طریق آن به جهان می نگریم. همچنین چشمان ما از نظر زیبایی یکی از برجسته ترین اندام های چهره ما هست. ابروهای ما نقش زیادی در تاکید بر تاثیر نگاه ما دارند. با این حال، با گذشت زمان، ابروهای ما ممکن است به دلیل عوامل مختلف تغییر شکل دهند. امروزه با روش های مختلفی می توان این مشکلات زیبایی را اصلاح کرد. لیفت ابرو با نخ می تواند درمان موثری را در این زمینه باشد.

لیفت ابرو با نخ

ابرو یکی از مهمترین قسمت های صورت هست که حالات چهره افراد را منعکس می کند. ابرو با توجه به ساختار صورت اجازه می دهد بسیاری از احساسات به طرف مقابل القا شود. به همین دلیل زیبا و متناسب دیده شدن ابروها جایگاه مهمی در روابط انسانی دارد.

به دلیل بالا رفتن سن و اثرات نیروی جاذبه، افتادگی ابروها باعث ایجاد اختلال در پلک ها و صورت می شود. برداشتن ابرو به خصوص در ناحیه پیشانی باعث افتادگی ابرو و ایجاد خطوط برجسته در این ناحیه می شود. در برابر چنین شرایطی، لیفت ابرو با نخ به ما این امکان را می دهد که زیبایی ابرو را بدون جراحی اصلاح کنیم. ابروهای افتاده و نامتقارن باعث می شود افراد خسته یا عصبانی به نظر برسند و همچنین باعث بی روحی چهره می شود.

به لطف لیفت ابرو با نخ، پلک بالا و ناحیه پیشانی نیز از نظر زیبایی اصلاح می شود. این روش جوانسازی را می توان به عنوان نوآوری در زمینه زیبایی به  حساب آورد. لیفت ابرو با نخ این امکان را فراهم کرده است که در مدت زمان کوتاهی بدون ایجاد جای زخم یا از بین رفتن حس ابروها را لیفت کرد.

ساختار ابروهای ما

ابروهای ما موهایی هستند که یک خط کمانی روی برجستگی بالای کاسه چشم تشکیل می دهند و با حدقه چشم هم مرز هستند. این موها معمولاً کوتاه و ضخیم است، اما چگالی آن می تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد.

نقش ابروها چیست؟

وظایف اصلی ابرو عبارتند از:

 1. محافظت از چشم در برابر عوامل خارجی
 2. ابروهای ما به ما کمک می کنند تا احساسات خود مانند خشم، ناراحتی، ترس و … را ابراز کنیم.
 3. این برای ایجاد یک تصویر زیبا بر روی صورت است.
 4. با این حال، از نظر زیبایی نیز نقش مهمی دارد.

زیبایی ابروها

یک ابروی خوش فرم و زیبا می تواند هم به چشم ها و هم به صورت ظاهری زیباتر بدهد. به همین دلیل باید به مراقبت از ابرو و هماهنگی آنها با صورت توجه کرد. ابرو به دلایل مختلف ممکن است به مرور زمان شکل خود را از دست بدهد. بالا رفتن سن، آفتاب، سیگار، سوء تغذیه و …. عواملی که باعث پیری پوست می شوند، همچنین روی ابروهای ما نیز تاثیر منفی می گذارند.

لیفت ابرو با نخ در ولیعصر

مزایای لیفت ابرو با نخ

ما می توانیم مزایای تکنیک لیفت ابرو با نخ را در موارد مقابل لیست کنیم.

 1. این یک تکنیک غیر جراحی است. برش و جای زخم ندارد.
 2. دوره نقاهت بسیار کوتاه مدتی دارد.
 3. پس از عمل، فرد می تواند بلافاصله به کار روزانه خود بازگردد.
 4. مداخله در کمتر از 20 دقیقه انجام می شود.
 5. از آنجایی که اعصاب ابرو تحت تاثیر قرار نمی گیرد، عارضه ای ایجاد نمی شود.

لیفت ابرو با نخ چگونه انجام می شود؟

تکنیک‌ لیفت با نخ در بسیاری از نواحی پوست صورت ما قابل استفاده است. همچنین لیفت ابرو موفقیت بسیار زیادی در زیبایی و اجرای تغییرات مورد نظر داد. این کاربرد که در مدت زمان کوتاهی حدود نیم ساعت انجام می شود. لیفت ابرو با نخ پس از بی حسی موضعی انجام می شود تا هیچگونه احساس دردی نداشته باشید. لیفت ابرو با بلند کردن ابروهای افتاده به سمت جمجمه توسط نخ انجام می شود.

در این روش درمانی هیچ جای زخم یا برشی روی پوست شما وجود ندارد زیرا به راحتی و بدون نیاز به هیچ برشی روی پوست شما اجرا می شود. لیفت ابرو را می توان با برنامه هایی مانند بوتاکس و اولتراپی ترکیب کرد و به نتایج ایده‌آل دست یافت. دستیابی به ابرویی زیبا به لطف این کاربرد آسان تر است. پس از لیفت ابرو با نخ بازگشت به روند زندگی روزمره بدون استفاده از پانسمان آسان تر است.

چه کسانی می توانند لیفت ابرو با نخ را انجام دهند؟

لیفت ابرو با نخ را می توان برای تمام افرادی که بالای 18 سال سن دارند و از ساختار ابرو خود راضی نیستند، انجام داد. این روش زیبایی که اغلب توسط خانم ها ترجیح داده می شود، پس از 30 سالگی نتایج موثرتری به همراه دارد.

اگرچه کاربردهای زیبایی عموماً به عنوان روش های لوکس شناخته می‌شود، اما یکی از روش‌هایی است که افراد از همه طبقات جامعه به راحتی می توانند از آن استفاده کنند، لیفت ابرو با نخ است. از آنجایی که بالا رفتن سن ابتدا روی ابروها تاثیر می گذارد، رفع این مشکل با لیفت ابرو با نخ امکان پذیر است. افراد با انجام این کاربرد زیبایی احساس رضایت بیشتری از صورت خود می کنند که اعتماد به نفس این افراد را افزایش می دهد.

تکنیک نخ دوبل در لیفت ابرو با نخ چیست؟

یکی از مشکلاتی که برای افرادی که بعد از لیفت با نخ ابرو پیش می آید، این است که در اثر پاره شدن نخ، ابروها دوباره افتاده می شوند. برای کاهش این عوارض با استفاده از نخ دوبل از این مشکلات جلوگیری می شود. ابرو قسمت بسیار فعالی از صورت است که باعث می شوند تا نخ هایی که تحت تاثیر حرکات صورت قرار می گیرند، پاره شوند. به لطف نخ دوبل، امکان این آسیب کاهش می یابد، زیرا بار روی نخ ها به صورت متعادل تقسیم می شود.

اگر تکنیک نخ دوبل در ابروها توسط یک پزشک متخصص مانند دکتر بامداد اجرا شود، به احتمال زیاد مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد. به کمک روش لیفت دوبل افرادی که لیفت ابرو با نخ را انجام می دهند به راحتی می توانند بدون هیچ ناراحتی حرکات میمیک صورت خود را انجام دهند.

تاثیر روش لیفت ابرو با نخ روی زیبایی صورت

برای داشتن ساختار عضلانی ایده آل، لیفت ابرو این امکان را به شما می دهد که در مدت زمان کوتاهی به زندگی روزمره خود بازگردید. به این ترتیب می توانید بدون هیچ وقفه ای به روتین زندگی روزمره خود ادامه دهید.

در برخی موارد، افتادگی ابروها ممکن است به دلیل عوامل ژنتیکی باشد. به دلیل این که لیفت ابرو تحت بی حسی موضعی انجام می شود، شما هیچ دردی احساس نمی کنید. این کاربرد زیبایی هیچ عارضه جانبی ندارد، به جز تورم خفیف که 1 الی 2 روز طول می کشد. افرادی که ابروهای خسته یا بی روح دارند با این روش ظاهر زیبا و جذاب دلخواه خود را بدست می آورند.

برنامه ریزی انجام شده توسط پزشک به طور مستقیم بر موفقیت لیفت ابرو تأثیر می گذارد. بالا بردن بیش از حد یا افتادگی نامتناسب ابروها می تواند باعث ایجاد حالت چهره گیج کنندهو نامتقارن شود. این وضعیت بر روابط اجتماعی فردی که این کار را انجام می دهد تأثیر منفی می گذارد.

لیفت ابرو با نخ در چند جلسه انجام می شود؟

لیفت ابرو با نخ در یک جلسه انجام می شود. ماندگاری ممکن است متناسب با سن و حرکت عضلات پویا متفاوت باشد.

طول عمر لیفت ابرو چقدر دوام می آورد؟

لیفت ابرو با نخ نسبت به نوع نخ استفاده شده و تجربه پزشک بین 2 تا 5 سال ماندگاری دارد. در پایان این دوره و در صورت ترمیم مجدد ابروها، می توان لیفت ابرو را دوباره انجام دهید. لیفت ابرو با نخ مجدد توسط پزشک متخصص با در نظر گرفتن ساختار ابرو و وضعیت ماهیچه های صورت برنامه ریزی می شود.

لیفت ابرو تهران

روش های لیفت ابرو چیست؟

لیفت ابرو با روش های مختلفی انجام می شود.

 1. لیفت ابرو با نخ
 2. روش جراحی
 3. روش هایفو فوکوس
 4. سوزن طلا با فرکانس رادیویی بالا

روش مورد استفاده در درمان افتادگی ابرو پس از معاینه پزشک با توجه به ماهیت افتادگی ابرو و ساختار پوست تعیین می شود.

مدت زمان لیفت ابرو با نخ چقدر است؟

افرادی که از روش های جراحی می ترسند، لیفت ابرو با نخ را بیشتر ترجیح می دهند. این واقعیت که طول عمر لیفت ابرو با نخ 5 سال است باعث محبوبیت بیشتر این روش درمانی شده است. علاوه بر این، عدم از دست دادن حس روی صورت باعث شده است که تعداد افرادی که لیفت ابرو با نخ را ترجیح می دهند، افزایش یابد.

لیفت ابرو به از بین برن چین و چروک ریز روی پوست کمک می کند، به پوست نشاط و شادابی می بخشد و باعث ایجاد تغییر شکل غیر طبیعی در بافت صورت نمی شود. افرادی که از ظاهر خود راضی نیستند از نظر روانی تحت تاثیر قرار می گیرند، می توانید به راحتی با مشورت پزشک این کاربرد زیبایی و جوانسازی را انجام دهید.

قیمت لیفت ابرو با نخ در تهران

هزینه لیفت ابرو با نخ 1401

قیمت لیفت ابرو با نخ نسبت به مرکز زیبایی و پزشک متفاوت است. علاوه بر این، تعداد نخ هایی که باید استفاده شود و وضعیت ابروهایی که اصلاح می شود، بر روی هزینه لیفت ابرو با نخ تأثیر می گذارد. افرادی که مایل به لیفت ابرو با نخ هستند می توانند پس از انجام تحقیقات پزشکی و بالینی خود با مراجعه به مرکز زیبایی بامداد اطلاعات دقیقی در مورد قیمت این روش جوانسازی دریافت کنند. شروع قیمت لیفت ابرو و صورت از ۱ میلیون و پانصد هزار تومان شروع می شود
قیمت دقیق لیفت ابرو با نخ بستگی به نوع نخ و تعداد نخ مورد نیاز دارد.
با ارسال عکس قیمت لیفت صورت با نخ در تهران به شما ارسال می شود. برای اطلاع از قیمت لیفت ابرو با نخ برای شما با شماره واتساپ تماس بگیرید.