دکتر بامداد

جوانسازی پوست با لیزر

جوانسازی پوست با لیزر

فهرست مطالب

جوانسازی پوست با لیزر

پوست ما با افزایش سن، تابش نور خورشید و عوامل محیطی فرسوده و پیر می شود. هنگامی که چین و چروک میمیک صورت به آن اضافه می شود، خطوط بسیار عمیقی روی صورت شکل می گیرد. برای این منظور می توان از جوانسازی پوست با لیزر برای درمان چین و چروک استفاده کرد. جوانسازی پوست با لیزر یک روش درمانی برای از بین بردن چین و چروک هایی است که به دلیل افزایش سن روی صورت، سینه، گردن و دست ها ایجاد می شود. هدف از جوانسازی پوست با لیزر، افزایش تشکیل بافت کلاژن در زیر پوست است. در مرکز زیبایی بامداد، جوانسازی پوست با لیزر با استفاده از 6 سیستم لیزری مختلف قابل انجام است:

  1. لیزر فرکشنال دی اکسید کربن ECO2
  2. لیزر فرکشنال اربیوم یاگ
  3. فرکانس رادیویی سوزن طلایی
  4. لیفت صورت بدون جراحی اولترا
  5. ترمی آر اف
  6. تونینگ لیزری

درمان چین و چروک با لیزر فرکشنال

جوانسازی پوست با لیزر، یک روش درمانی بسیار موثر برای افزایش شادابی و روشنایی پوست، درمان چین و چروک و جوانسازی صورت است. به خصوص چین و چروک های سطحی و متوسط را می توان با کمک لیزر درمان کرد. لیزر باعث می شود تا منافذ پوستی سفت تر شوند. برای درمان ناحیه پیشانی، چین و چروک دور چشم، خطوط بین ابرو، چین و چروک روی گونه، خطوط بالای لب، چین و چروک ناحیه گردن و دست می توانید از لیزر فرکشنال بهره مند شوید.

درمان چین و چروک با فرکانس رادیویی سوزن طلایی

درمان جوانسازی پوست با استفاده از فرکانس رادیویی سوزن طلا انجام می شود. در این سیستم سوزن هایی با نوک طلایی وارد پوست می شوند و انرژی فرکانس رادیویی را مستقیماً زیر بافت آزاد می کنند. بازسازی و جوانسازی در بافت های زیر جلدی با تحریک رشته های کلاژن آغاز می شود. ویژگی فرکانس رادیویی سوزن طلا این است که تنها به مدت 3 الی 4 ساعت قرمزی خفیفی روی پوست ایجاد می کند و در فصل تابستان به راحتی قابل انجام است.

لیفت صورت لیزر اولترا

با روش اولتراپی تنها در یک جلسه می توان افتادگی گونه ها، گردن و دور چشم را اصلاح کرد. در این روش قرمزی یا تورم وجود ندارد. با استفاده از لیزر Ulthera برای چین و چروک، می توان چین و چروک روی پوست را درمان کرد.

لیفت صورت غیر جراحی با ترمی آر اف

لیفت صورت غیر جراحی با ترمی آر اف به ویژه برای بیمارانی که نمی‌خواهند جراحی انجام دهند، ، توصیه می شود. در این کاربرد انرژی فرکانس رادیویی تحت بی حسی موضعی به بافت زیرین پوست منتقل می شود. گرمای منتقل شده با Thermi Rf با دوربین های حرارتی اندازه گیری می شود. به دلیل انقباض ایجاد شده در اثر گرما، پوست بیمار کشیده تر می شود. این روش درمانی در نواحی صورت، گردن و قسمت های مختلف بدن قابل اجرا است. ترمی آر اف تنها در یک جلسه انجام می شود.

جوانسازی پوست با لیزر چند جلسه باید انجام شود؟

انجام جوانسازی پوست با لیزر 3 جلسه به فاصله 3 الی 5 هفته ضروری است. در جوانسازی پوست با لیزر، قرمزی و پوسته پوسته شدن خفیف وجود خواهد داشت که 3 الی 4 روز طول می کشد ولی زندگی روزمره شما را تحت تاثیر قرار نمی دهد.

در جوانسازی پوست با لیزر از بی حس کننده روی پوست استفاده می شود تا احساس درد و سوزش به حداقل برسد. پس از پایان روند درمان، به راحتی روز بعد می توان آرایش کرد. بعد از 1 هفته نتیجه لیزر را مشاهده خواهید کرد، اما بعد از 1 ماه نتایج بهتر خواهد بود.

لایه برداری پوست با لیزر را می توان با سیستم های لیزری مختلف در مرکز زیبایی دکتر بامداد انجام داد.

با استفاده از لیزر دی اکسید کربن فرکشنال در 3 جلسه با فواصل زمانی 1 ماهه چین و چروک ها کاهش پیدا می کنند.

لایه برداری پوست با لیزر Er-Yag نیز به منظور جوانسازی پوست و درمان چین و چروک انجام می شود. لایه برداری پوست با لیزر اربیوم یک برنامه درمانی تک جلسه ای است.

از لیزر اسپکترا برای جوانسازی پوست، نوسازی و روشن کردن رنگ پوست استفاده می شود. این لیزر بدون هیچ گونه قرمزی تاثیر خود را روی پوست نشان می دهد. جوانسازی پوست با لیزر را می توان همراه با بوتاکس و تزریق ژل نیز انجام داد.

از آنجایی که برنامه های جوانسازی پوست با لیزر بر اساس مشکل موجود و انتظار بیمار انجام می شود، تعداد جلسات نیز متغیر است. استفاده از لیزر برای جوانسازی پوست به طور کلی در دو یا سه جلسه انجام می شود. اگر قرار باشد این فرآیند به صورت بسیار جامع انجام شود، تعداد جلسات می تواند تا هفت جلسه افزایش یابد. هر جلسه می تواند تقریباً چهل دقیقه طول بکشد.

قیمت جوانسازی پوست با لیزر

قیمت درمان لیزری چین و چروک با توجه به وضعیت ناحیه تحت درمان، عرض آن و میزان آسیب پوستی متفاوت است. انتخاب لیزری که برای شما استفاده می شود نقش بسیار مهمی در تعیین قیمت دارد.

یکی از عوامل موثر بر قیمت لیزر شدت و ناحیه چین و چروک است. تعداد جلسات لیزری که باید اعمال شود نقش مهمی در تعیین هزینه دارد. برخی از برنامه ها به 3 جلسه نیاز دارند، در حالی که برخی از برنامه ها به 1 جلسه نیاز دارند. برای اطلاع از قیمت دقیق جوانسازی پوست با لیزر از جوانسازی پوست با لیزر و درمان چین و چروک پوست باید با پزشک خود مشورت کنید.